Podpoř nás !

Z jakého důvodu Vás žádáme o finanční podporu? 

Tvorba takto rozsáhlého projektu je velmi nákladná a i když se snažíme hledat vždy co nejúspornější řešení, často nezbývá nic jiného než řešení placené. Za poslední dva roky vývoje jsme do projektu již investovali nemalé množství peněz a s blížícím se termínem dokončení náklady pouze stoupají. Proto vás žádáme, pokud se vám náš projekt líbí, a chcete se naučit vytvářet hry, o podporu, která bude samozřejmě odměněna. Veškeré finance, které bychom touto cestou získali, investujeme do dalšího vývoje OpenGame Projectu.

Všem přispěvatelům nabízíme přístup do beta verze projektu. Navíc pro přispěvatele nabízíme možnost intenzivních kurzů, v průběhu kterých vás přímo my provedeme projektem a na jejichž konci pro vás bude tvorba hry hračkou. 

 

images.jpg

Co už máme hotové ? 

Po dvou letech vývoje máme nedoladěnou beta verzi, která obsahuje jeden příklad hry, sadu scriptů a sadu modelů, navíc je zde i základní hudba – boužel kvůli nedostatku financí zatím pouze nelicencovaná. Hotové máme také návody a kompletní popisy. 

Obrázek8.jpg

Peníze chceme využít přesněji na:

1.Nákup licencí (např. k hudbě) a programů potřebných k tvorbě (např. Unity3D, Autodesk Max3Ds)

2.Tvorbu beta verze a její spuštění ( všichni přispěvatelé by dostali k dispozici link k jejímu stažení), což by v našem přípedě zahrnovalo:

    a) vytvoření dalších objektů a dalšího příkladu hry (cca 25 objektů, do jejichž vzhledu můžete zasahovat právě vy!)

    b) debugging a optimalizaci (zjednodušení kódu a jeho optimalizaci pro béžné pc)

    c) vytvoření intro a end vydeí

S vámi se nám jistě podaří projekt dotáhnout do konce a společně tak umožníme sobě i mnohým dalším vytvářet počítačové hry a stát se jejich vývojáři. 

 

Proč náš projekt podpořit ? 

Herních vývojářů stále přibývá, a tak přibývá i nových her, ale jak a kde se naučit vytvářet hry? Samotné herní enginy jsou programy, které jsou mnohdy velmi složité a vyžadují určitou dávku zkušeností. Manuály na internetu jsou zdlouhavé a složité a často pouze v angličtině. Náš projekt vás naučí pracovat právě s jedním z těchto profesionálních herních enginů, naučí vás tvořit hry od A až po Z a to bez toho, že byste museli číst text delší než komentář u scriptu. A co víc, můžete si zakoupit kurz, kde vás vším provedeme OSOBNĚ, odpovíme na všechny vaše dotazy, vysvětlíme nevysvětlitelné a naučíme vás základní principy tvorby hry. Na konci kurzu si krom vědomostí odnesete i začátek své vlastní hry – model, který bude v Open Game Project, a tištěný průvodce projektem s věnováním. 

 

plumbing-courses-online.jpg

Líbí se ti náš projekt ? Podpoř nás na STARTOVAČI

– stačí kliknout na obrázek

56-logo-File-startovac-0--c686xc485